Google+ Followers

piątek, 1 marca 2013

Bohaterowie + Prolog

(Opowiadanie z Harrym Styles)

April Welch (18 lat)
Dziewczyna nietuzinkowej urody. Jest zamknięta w sobie, jednak nie da sobą pomiatać i potrafi nieźle przygadać. Ma wielkie marzenia, ale za mało odwagi aby je realizować. Ma najlepszego przyjaciela Nelsona, tylko on ją rozumie . Nigdy nie rozstaje się ze swoim medalionem, który dała jej matka tuż przed śmiercią.

Nelson Wordie (20 lat)
Przez swój styl postrzegany jest jako gej. Jest nieco inny niż April, bardziej otwarty, ma dużo znajomych, jednak jego największą przyjaciółką jest April. One Direction


Boysband kochany przez dziewczyny na całym świecie. 
Od lewej : Louis Tomlinson (22 lata) , Liam Payne (20 lat) , Zayn Malik (20 lat), Harry Styles (19 lat) , Niall Horan (20 lat) .
_________________________________________________
Prolog
April wstała z łóżka i założyła swój zielony szlafrok . Skierowała się do łazienki prowadzonej wąskim korytarzykiem nieopodal kuchni. Niedługo później dostała wiadomość od Nelsona, który czekał na nią w pobliskiej kawiarence "Summer Breath", czyli jak co dzień . Szybkim ruchem przebiegła przez zatłoczoną przez korki ulicę . Skręciła w lewą stronę i delikatnie popchnęła drzwi. Znalazła się w cichszym miejscu, gdzie nie było słychać krzyków, ani trąbiących pojazdów. Na końcu niewielkiego holu zauważyła swojego przyjaciela, który po ujrzeniu jej natychmiast rozpromieniał.
- Hej - przywitała się.
Usiadła na krzesełku i nasłuchiwała co mówi Nelson.
- No i jest przesłuchanie do X Factor . Myślę, że powinnaś iść .
- Ja ? Nelson, co ty mówisz ! Takie beztalencie jak ja powinno siedzieć w pokoju i nie odzywać się !
April była nieco zaskoczona propozycją.
- Słuchaj, bardzo ładnie śpiewasz i uważam, że powinnaś iść na to przesłuchanie. Akurat teraz jurorzy przyjechali do Londynu i za dwa dni zaczynają castingi - namawiał .
- Ja... nawet jeśli bym bardzo chciała w życiu nie odważyłabym się wystąpić przed ludźmi, którzy na prawdę znają się na tym .
- Nie możesz stracić takiego talentu! To szansa jak jedna na milion, pomyśl. Jeśli ci się uda możesz być światową gwiazdą, a jeśli nie olej to ! Ważne, żebyś dobrze się bawiła.
- Nie.. nie wiem. Zastanowię się nad tym, to trudna decyzja i ważne, żeby ją dobrze podjąć. Nie nauczę się piosenki w dwa dni .. to za mało .
- Przecież ty znasz miliony piosenek na pamięć !
Wziął jej telefon i zaczął przeszukiwać listę odtwarzania .
- Cheryl .. Under The Sun ?
- Nie umiem - powiedziała cicho .
- Ellie Goulding, Explosions ?
- Też nie .
- One Direction, Little Things ?
- Yhm.. to? Tak trochę umiem, ale...
- Żadnych, ale ! Tą zaśpiewasz - Nelson wciąż się upierał.
April po wielu namowach zgodziła się, jednak niechętnie. Uważała, że nigdy nie dostanie się do tak prestiżowego programu. Jednak Nelson postawił na swoim.


2 komentarze:

  1. Superr!!! Zapraszam do mnie opowiadaniakarolina-onedirection.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. TAK TAK TAAAAK!! czekam na kolejną część! *-*

    OdpowiedzUsuń